אודות ביוטי אנג'לס

ביוטי אנג‘לס ישראל | beauty angels Israel האקדמיה הרשמית בישראל, הינה הנציגה של קונצרן beauty angels academy העולמי אשר הביא מהפכה בתחומי המיקרובלידייג המביאה טכניקות חדשניות רבות אחרות העושות שינוי עצום בדרך בה אנו משלימים את המראה האישי שלנו.
ביוטי אנג‘לס מציגה טכניקות מיקרובליידינג ושיידינג ליישום עיצוב גבות, מיקרובליידינג כפתרון קבוע למחצה המיושם ומבוסס על פי מורפולוגיה של תווי הפנים והתאמה ליחס הזהב (1.618), אשר מזמן הפך למדע אשר מציג סימטריה שמימית בכל פרטי העיצוב של הטבע סביבנו.
ביוטי אנג‘לס, הינה האקדמיה הרשמית בישראל, אשר מלמדת ומסמיכה חניכים וסטודנטים לעבודה על פי שיטה מהפכנית זו. המכללה ממוקמת בראשון לציון ומציגה סטנדרט בינלאומי עשיר מעל כל המוכר בתחום זה בישראל.
את תוכן ההכשרה מעבירה לירון כהן, מוסמכת MASTER בינלאומית מטעם האקדמיה של ביוטי אנג‘לס העולמית זאת יחד עם הידע והניסיון הרב של לירון לאורך שנים של עשיה בתחום.
הבחירה בביוטי אנג‘לס הינה לבקש את הטוב ביותר שניתן. יישום מקצועי המותאם באופן אישי לתווי הפנים בגיאומטריה, הגוונים, הפיגמנטים והכל ביישום מוקפד, מדעי ומקצועי למראה טבעי ושלם.
אנו בביוטי אנג‘לס ישראל מבצעים את הטיפולים באמצעות המכשור המתקדם בעולם תוך שימוש במרכיבים ופגמנטים האיכותיים ביותר בתחום, זאת מתוך שאיפה לתוצאה מצוינת – לא פחות !

אמני המיקרו שלנו מרוויחים מעל 6 ספרות

יש לנו סטודנטים רבים שהמשיכו לבנות הכנסות מעל 100,000 ש"ח מהעסק החדש שלהם .

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop