קורס מיקרובליידינג מסלול מתחילים

קורס מיקרובליידינג: חוויית למידה פרונטלית ודיגיטלית מקיפה

הצטרפו לקורס מיקרובליידינג ייחודי המשלב למידה פרונטלית עם תוכנית דיגיטלית מתקדמת הכוללת 20 שלבי לימוד. חוויית לימוד עשירה ומקצועית שתעניק לכם את כל הכלים והטכניקות הדרושים להצלחה בתחום.

למדו מהמומחים שלנו, קבלו הכשרה מקצועית ותמיכה מלאה לאורך כל הדרך. אל תחמיצו את ההזדמנות להפוך למומחים בתחום המיקרובליידינג!

הירשמו עכשיו ותתחילו את המסע שלכם להצלחה מקצועית בתחום היופי!

ביום הראשון נלמד

עקרונות המיקרובליידינג: הבנה של הטכניקה ושימושיה, כולל צורת העבודה עם העור ואיך ליצור מראה טבעי.

מחלות עור והתוויות נגד: למידה על מחלות עור שונות שיכולות להשפיע על הטיפול ומתי יש להמנע מביצוע טיפול.

סוגי מחטים: נלמד על סוגי המחטים השונות המשמשות לטיפול במיקרובליידינג ומיקרושיידינג ושימושיהן המתאימים.

תרגול על לטקס: נתרגל על לטקס את השלבים הראשונים של תוכנית הלימודים.

הכרת ציוד המיקרובליידינג: איזה כלים וציוד נדרש לביצוע טיפול

מיקרובליידינג & מיקרושיידינג(הצללה ידינת) כולל פיגמטים, כלי מיפוי ועיצוב נכון של הגבה.

מונחים מקצועיים: הרחבת הידע המקצועי על ידי למידת מונחים ספציפיים המשמשים בתחום.

איך נבצע את הטיפול השני: נלמד את השלבים והתהליכים הנדרשים לטיפול השני לאחר החלמת הגבות מהטיפול הראשון

ביום השני נלמד

תורת המיקרושיידינג: למידת היסודות והעקרונות של מיקרושיידינג.

הכרת הכלים במיקרושיידינג: הכרות עם הכלים והאביזרים השונים המשמשים במיקרושיידינג, כולל סוגי מחטים.

הדרכה לעבודה נכונה: טכניקות לביצוע טיפולי מיקרושיידינג באופן מקצועי ונכון.

תורת הצבעים והכרת הפיגמנטים: למידת תורת הצבעים והבנת השימוש בפיגמנטים, כולל בחירת צבעים מתאימים לטונים שונים של עור.

תרגול שתי הטכניקות על לטקס: תרגול פרקטי של טכניקות המיקרובליידינג והמיקרושיידינג על לטקס לפני העבודה על מודליסטית.

לירון מדגימה טיפול על מודליסטית: סשן הדגמה מעשית על ידי לירון, שבה היא מראה טיפול מלא על מודליסטית.

חיבור לתוכנית הלימודים: הסבר על תוכנית ההכשרה של ביוטי אנג’לס ופרטים על המשך תהליך ההכשרה.

כל תלמיד/ה יזכה לעבוד עם שתי מודלסטיות ליישום הפרקטיקה ובניית תיק לקוחות מקצועי

עבודה על מודליסטית בליווי מלא של לירון: למידה מעשית על מודליסטית, כאשר לירון מלווה ומנחה את כל התהליך.

איך לעצב ולסרטט סקיצה וסימטריה: השימוש בכלים ייחודיים כמו סרגל יחס הזהב ואפליקציה למדידת סימטריה,ליצירת עיצוב מושלם ומדויק.

דיון על היגיינה, תפריט שיחה, ומה חשוב לדעת לפני הטיפול: הקפדה על היגיינה וטיפים לתקשורת נכונה עם הלקוחה לפני הטיפול.

טיפים להחלמה וטיפול נכון בבית לאחר הטיפול: מידע חשוב לטיפול והחלמה אחרי מיקרובליידינג.

טיפים לתאורה וצילום נכון: כיצד להדגיש את התוצאות באמצעות תאורה וצילום מקצועי.

נדון על חשיבות הפרסום ברשתות החברתיות: טכניקות וטיפים לשיווק ופרסום העבודה ברשתות החברתיות להגברת החשיפה וההגעה ללקוחות חדשים.

קיט מוצרים עשיר מתנה לנרשמים !!!

תוכנית ההכשרה והתרגול הדיגיטלית הטובה ביותר בתחום למיקרובליידינג

קורס מיקרובליידינג

מוסד ההכשרה המוביל בישראל בתחום המיקרובליידינג. עם מחויבות למצוינות ושאיפה להוציא תחת ידה של לירון את האומנים הטובים ביותר, אנו מספקים את ההכשרה המקצועית ביותר בשוק.

הצטרפו עכשיו וקבלו את הכלים להצלחה!

אל תחכו! הירשמו לקורס המיקרובליידינג שלנו ותיהנו מלמידה פרונטלית ודיגיטלית מקיפה שתכין אתכם להצלחה בתחום. קבלו את כל הידע והטכניקות הנדרשות ממומחים בתחום, והתחילו קריירה מצליחה במיקרובליידינג.

תגובות תלמידים על ההכשרות שלנו

לינוי
קורס מתחילות
קרא עוד
קודם כל אגיד תודה הלמידה הייתה מדוייקת ממש, מוסברת עד הפרטים הקטנים למרות שבהתחלה קצת היססתי כי בכל זאת למידה דרך אפליקציה, ונהנתי מכל רגע ! אני עכשיו בדיוק שולחת לך את השלב האחרון על מודליסטית - את לא מבינה איך היה לי כיף!
נינה אהרונוב
נינה אהרונוב
קורס מתחילות
קרא עוד
לא להאמין שלמדתי בכמה מקומות במשך חודשים (כן לא מגזימה) ודווקא ממקום שהייתי בו סה"כ יומיים ( וכמובן האפליקציה!!!) והכרתי אותך כלום זמן למדתי הכללללל!!!. פשוט לא להאמין כמה זה נכון שאת אומרת שאת מלמדת מהלב ורוצה שנצליח וזה באמרת מורגש!!! כל הטיפים שאת נותנת ואפילו ההערות (שכן מודה שהיה לי קשה לקבל אותן) בזכותן הלכתי והשקעתי עו ועוד והפנמתי...! את מורה אמיתית ותמיד תהיי מורת דרך עבורי!!! מלכה. אגב המחטי ננו והפיגמנטים אמלאאאא.
אוולין
אוולין
קורס מתקדמים אונליין
קרא עוד
יאווו לירון את לא מבינההה כמה חיכיתי לרגע הזה, כמה חודשים אני עוקבת אחריך וכמה פעמים שאלתי אותך שאלות וכשהצלחתי להירשם אליך לקורס זו הבחירה הכי הכי טובה שעשיתי!!! תודה רבה על הכל על הסבלנות על המענה אני מרגישה הרבה יותר ביטחון עכשיו בזמן הטיפול אני מרגישה שסוף סוף יש לי סדר נכון בבניית גבה וכל הטעויות ושאלות שהיו לי את לגמרי עזרת בהם!!! כל כך מאושרת.
תמי זהבי
תמי זהבי
קורס מתקדמים
קרא עוד
לירון היקרה ואהובה עברנו דרך יחדיו וכל אורך הדרך הלכת איתי יד ביד סללת איתי את דרכיהמקצועית , היית שם ונתת לי לצמוח,הבאת אותי למקום של הצלחה תמכת וחיזקת, והיון אני מרגישה בטוחה מאי פעם שאת כל כישורי אני יוכל להעביר לדור הבא לתלמידותי, מודה לך על הכל מעריכה ומוקירה אותך מאסטר שלי אתתת היקרה לי מכל עשית אותי מרוגשת ושמחה , אוהבת אותך מלא מלא מלא.
נופר
נופר
קורס מתחילות
קרא עוד
תקשיבי אני חייבת להגיד לך שאני הכי לא חשבתי שאתחבר ואצליח בכלל דרך המקוון אבל זה מוסבר בצורה כל כך טובה והסרטונים ממש מוחשיים וכמובן שכל מה שלמדנו בשלושה ימים איתך יושב בול עם החומר, בקיצור עשיתי את הבחירה הכי טובה שלי.
מילה פריינטה
מילה פריינטה
קורס מתקדמים
קרא עוד
אני מרגישה שמאז ההשתלמות משהו נפתח לי! ההבנה של כל שערה ושערה , מה לצייר, איך לצייר , הכיוונים , הדמיון, היצרתיות , משהו נפתח.
סיוואר
סיוואר
קורס מתחילות
קרא עוד
תודה מכל הלב אני שמחה שלמדתי אצלך ושבחרתי נכון, לא סתם בחרתי אותך, את קסם של בן אדם, מורה מדהימה, מוכשרת ברמות על, כיף גדול שאת המאסטרית שלי, תודה על כל ההשקעה שנתת לי.
שרון פוקס
שרון פוקס
השתלמות מתקדמים
קרא עוד
אהובתי, אני רוצה להודות לך על יום השתלמות מושלם כמו שרק את יודעת להעביר. תודה על הרצון לקדם אותנו, על ה100% שאת נותנת בכל רגע קורס או השתלמות , את אדם ומורה בחסד. ממרום גילי למדתי להשאיר לידי רק את האנשים הכי טובים, את לגמרי הוכחה לכך! תודה רבה על מי שאת ומה שאת.
מאיה חורי
מאיה חורי
קורס מתחילים
קרא עוד
חשוב לי לומר כמה מילים במיוחד כי זו את! הדרך המדהימה שעשית בשתי ידיים, מהיום הראשון ואני עדה לכךךך!!! הקורס אצלך זן חוויה אחרת, קשה ךי להסביר במילים. את כל כך נעימה, כל כך מרגיעה ובאותה נשימה מקצועית, רצינית, הלווי שלך לאורך הדרך,החל מהיום הפרונטלי הראשון , אחר כך בקורס אונליין, את איתי הכל עניין ובכל שאלה, בדרכך המדהימה! הרגשתי כאילו אנחנו באחת על אחת בזכות המסירות שלך,לא ויתרת לי על שום צעד ושלב - מדגיש לי כמה את מקצועית! רואים ומרגישים שאת עובדת מהלב, היה תענוג לספוג מזה כמה שאפשר ...
אנאל מרסיאנו
אנאל מרסיאנו
קורס מתקדמים
קרא עוד
קורס מטורף! את לומדת לעשות את זה בצורה סופר טיבעית ומקצועית... מקפיץ אותך בכמה רמות! ואת מגלה עולם שלם של מיכשור וחומרים ברמה אחרת. אחת ההחלטות היותר טובות שעשיתי.
אוולין רופוט
אוולין רופוט
קורס מתקדמים
קרא עוד
הרבה שאלו אותי על האקדמיה הזו, אז אני אשמח לספר בקצרה: ביוטי אנג'לס הינה אקדמיה מארה"ב עם סטנדרט וטכניקות העבודה מהגבוהות בעולם, עם מאסטרים מטורפים ברחי העולם וביניהם המאסטרית הסופר מוכשרת שלי שרציתי המון המון זמן ללמוד אצלה את הקורס מתקדמים, לירון כהן, אני הכי שמחה בעולם שבחרתי בה , תודה לך לירון היקרה על הידע והכלים שנתת לי, את לגמרי הבחירה הכי טובה שלי שעשיתי בשבילי.
דניאל ברזני
דניאל ברזני
קורס מתקדמים אונליין
קרא עוד
אשמח להמליץ לך ולשתף אותך שאחרי המון קורסים שעשיתי במשך 4 שנים, לפני שנה החלטיתי להירשם לקורס של לירון באונליין אז היה את הסגר וזה היה בדיוק הזמן לשבת על זה. אני מאוד מרוצה וסוף סוף מלאה בביטחון לעבוד. אני אוסיף שמאז שאני עובדת עם המוצרים של ביוטי אנג'לס אני מאוד מרוצה מהתוצאות ומההחלמות שזה לא פחות מהקורס עצמו. למדתי אונליין היה לי נוח וההסבר היה מצויין, נהנתי ללמוד בזמן שלי ולאחר מכן הייתי ביום מעשי אצל לירון. סיימתי את הקורס בחודש וחצי מרוב שהיה לי כיף ללמוד אצלה.
אתי
אתי
קורס מתחילות
קרא עוד
איזה התרגשות תקשיביייי את לא מבינה איך שימחת אותי!! ואני רוצה להגיד לך שאת מהממת!!! תודה רבה על הכל ואני מתכוונת להכל..ויש כל- כך הרבה.. על התמיכה, הפרגון, העידוד על ההודעות של "לא להירדם" שתדעי שזה כל פעם זה הרים אותי ונתן לי חשק להמשיך.. גם כשלא הייתי חייבת בכלל.. הקורס איתך היה הכי כיפי בעולם!! מעשיר ומעניין!! הטופ שבטופ!! ואין שמחה ומאושרת ממני שבחרתי בך, פשוט מושלמת!! כל עבודה שאת מעלה אני מתלהבת מחדש איך את עושה את זה הכי יפה וטבעי בעולם.. את המודל לחיקוי שלי!! מאחלת לך את כל הטוב בעולם בריאות, שמחה, נחת ופרנסה בשפע. אוהבת
עדי עטר
עדי עטר
קורס מתקדמים
קרא עוד
כל מי שמכיר אותי יודע שכל מה שקשור לעסק שלי אני אוהבת ללמוד עד הסוף! ואם צריך גם לקחת את אותו קורס אצל מאסטרים שונים. את האמת כמעט והתייאשתי הרגשתי שלא מלמדים אותי מספיק טוב, שהידע שרכשתי לא מספיק לי בשביל לעבוד על לקוחה שגם אם אני טובה במה שאני עושה עדיין משהו בפאזל הזה לא שלם לי מספיק! הכל זאת זה פנים ואני לא מהבחורות שיעשו ניסויים על לקוחות! עד שהכרתי את לירון כהן ובאמת שאין לי מילים לתאר, הידע שלה שהוא כל כך עצום היחס, הסבלנות, הכל ביחד הופך אותה למי שהיא. ולא סתם היא מאסטר לא סתם היא טובה במבה שהיא עושה! כי היא עובדת מהבטן היא עושה את זה מהלב ומהנשמה! יש לי את הביטחון המלא בתחום ואת הידע הנדרש לעבוד ולהצליח בתחום המיקרובליידינג והכל זה בזכותה! אז תודה לך על זה הכל בזכותך ומה שנשאר לי עכשיו זה להגיע לדרגה הרבה יותר גבוהה ..
ספיר נחום
ספיר נחום
קורס מתחילות
קרא עוד
קורס מושקע שלא משאיר יותר מידי שאלות וכמובן שחן ולירון המדהימות! יחס אישי וכל חשש או שאלה מקבלת תשובה מקצועית ומספקת. אני מגיעה בלי שום רקע הכי קטן לתוך העולם הזה ומרגישה שעשיתי את הבחירה הנכונה מבחינת הלימוד וגם המוצרים . תודה על הכל אוהבת המון.
ענת שגב סמרה
ענת שגב סמרה
קורס מתקדמים
קרא עוד
לירון היקרה! קודם אני חייבית להודות לך על כך שהגשמתי סוג של חלום בזכותך... נתת לי השראה וליווי במקצועיות שלך, למשהו שעד היום היה אצלי פאשן ותחביב, עכשיו באמת אני גאה ונרגשת לקחת את זה למקום של מקצועיות ועשייה! אין ספק שבחרתי בטובה ביותר ובאקדמיה המדהימה שלך - ביוטי אנג'לס!!! תודה מקרב לב.
Previous
הבא
Open chat
ברוכים הבאים לייעוץ המקוון שלנו! אני כאן כדי לעזור לכם בכל שאלה או עניין. אל תהססו לפנות אלי - נשמח לסייע לכן!