קורסי מיקרובליידינג מתקדמים האקדמיה של לירון כהן

מוסד ההכשרה המוביל בישראל בתחום המיקרובליידינג. עם מחויבות למצוינות ושאיפה להוציא תחת ידה של לירון את האומנים הטובים ביותר, אנו מספקים את ההכשרה המקצועית ביותר בשוק.

תוכנית ההכשרה והתרגול הדיגיטלית הטובה ביותר בתחום המיקרובליידינג

הכרה בינלאומית ויכולת לעבוד בארץ ובחו"ל

Silver Angel
מייצג את הדרך המשמעותית שהתלמידה עוברת. הוא מוענק לתלמידות שסיימו בהצלחה את הקורס המתקדם של ביוטי אנג’לס, ומעיד על אומנים מיומנים הידועים באיכות יוצאת דופן בעבודתם. הכרה זו מבליטה את מומחיותם ומסירותם בתחום.
Gold Angel
מקבלים אומנים שעברו קורס מתקדמים של אקדמיית ביוטי אנג'לס ועבודתם ברמה איכותית, ומעוניינים להתקדם בתחום המיקרובליידינג עם אקדמיית ביוטי אנג'לס.
Master Assistant
עוזר מאסטר חייב להיות גולד אנג’לס מנוסה, שעבודו בולטת, כמו גם הטכניקה שהם מבצעים. עוזר מאסטר היא משהי שהוכשרה במיוחד לתמוך ולעזור למאסטר במתן קורסים של האקדמיה.
Master Trainer
תואר האסטר מקבל אומן שעבודתו וכישורו כאומן היא ברמה בינלאומית ומוכשר מתאם האקדמיה העולמית להעביר קורסים ברחבי העולם.
Grand Master Trainer
גראנד מאסטר התואר הגבוה ביותר בתחום המיקרובליידינג. גרנד מאסטר מוביל ומרחיב את פועלו וכישורו בכל רחבי העולם. הם מציבים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשיית האיפור הקבוע בעולם.
Previous slide
Next slide

האקדמיה של לירון כהן - הדרך שלך להצלחה

המלצות תלמידים

לינוי
קורס מתחילות
קרא עוד
קודם כל אגיד תודה הלמידה הייתה מדוייקת ממש, מוסברת עד הפרטים הקטנים למרות שבהתחלה קצת היססתי כי בכל זאת למידה דרך אפליקציה, ונהנתי מכל רגע ! אני עכשיו בדיוק שולחת לך את השלב האחרון על מודליסטית - את לא מבינה איך היה לי כיף!
נינה אהרונוב
נינה אהרונוב
קורס מתחילות
קרא עוד
לא להאמין שלמדתי בכמה מקומות במשך חודשים (כן לא מגזימה) ודווקא ממקום שהייתי בו סה"כ יומיים ( וכמובן האפליקציה!!!) והכרתי אותך כלום זמן למדתי הכללללל!!!. פשוט לא להאמין כמה זה נכון שאת אומרת שאת מלמדת מהלב ורוצה שנצליח וזה באמרת מורגש!!! כל הטיפים שאת נותנת ואפילו ההערות (שכן מודה שהיה לי קשה לקבל אותן) בזכותן הלכתי והשקעתי עו ועוד והפנמתי...! את מורה אמיתית ותמיד תהיי מורת דרך עבורי!!! מלכה. אגב המחטי ננו והפיגמנטים אמלאאאא.
אוולין
אוולין
קורס מתקדמים אונליין
קרא עוד
יאווו לירון את לא מבינההה כמה חיכיתי לרגע הזה, כמה חודשים אני עוקבת אחריך וכמה פעמים שאלתי אותך שאלות וכשהצלחתי להירשם אליך לקורס זו הבחירה הכי הכי טובה שעשיתי!!! תודה רבה על הכל על הסבלנות על המענה אני מרגישה הרבה יותר ביטחון עכשיו בזמן הטיפול אני מרגישה שסוף סוף יש לי סדר נכון בבניית גבה וכל הטעויות ושאלות שהיו לי את לגמרי עזרת בהם!!! כל כך מאושרת.
תמי זהבי
תמי זהבי
קורס מתקדמים
קרא עוד
לירון היקרה ואהובה עברנו דרך יחדיו וכל אורך הדרך הלכת איתי יד ביד סללת איתי את דרכיהמקצועית , היית שם ונתת לי לצמוח,הבאת אותי למקום של הצלחה תמכת וחיזקת, והיון אני מרגישה בטוחה מאי פעם שאת כל כישורי אני יוכל להעביר לדור הבא לתלמידותי, מודה לך על הכל מעריכה ומוקירה אותך מאסטר שלי אתתת היקרה לי מכל עשית אותי מרוגשת ושמחה , אוהבת אותך מלא מלא מלא.
נופר
נופר
קורס מתחילות
קרא עוד
תקשיבי אני חייבת להגיד לך שאני הכי לא חשבתי שאתחבר ואצליח בכלל דרך המקוון אבל זה מוסבר בצורה כל כך טובה והסרטונים ממש מוחשיים וכמובן שכל מה שלמדנו בשלושה ימים איתך יושב בול עם החומר, בקיצור עשיתי את הבחירה הכי טובה שלי.
מילה פריינטה
מילה פריינטה
קורס מתקדמים
קרא עוד
אני מרגישה שמאז ההשתלמות משהו נפתח לי! ההבנה של כל שערה ושערה , מה לצייר, איך לצייר , הכיוונים , הדמיון, היצרתיות , משהו נפתח.
סיוואר
סיוואר
קורס מתחילות
קרא עוד
תודה מכל הלב אני שמחה שלמדתי אצלך ושבחרתי נכון, לא סתם בחרתי אותך, את קסם של בן אדם, מורה מדהימה, מוכשרת ברמות על, כיף גדול שאת המאסטרית שלי, תודה על כל ההשקעה שנתת לי.
שרון פוקס
שרון פוקס
השתלמות מתקדמים
קרא עוד
אהובתי, אני רוצה להודות לך על יום השתלמות מושלם כמו שרק את יודעת להעביר. תודה על הרצון לקדם אותנו, על ה100% שאת נותנת בכל רגע קורס או השתלמות , את אדם ומורה בחסד. ממרום גילי למדתי להשאיר לידי רק את האנשים הכי טובים, את לגמרי הוכחה לכך! תודה רבה על מי שאת ומה שאת.
מאיה חורי
מאיה חורי
קורס מתחילים
קרא עוד
חשוב לי לומר כמה מילים במיוחד כי זו את! הדרך המדהימה שעשית בשתי ידיים, מהיום הראשון ואני עדה לכךךך!!! הקורס אצלך זן חוויה אחרת, קשה ךי להסביר במילים. את כל כך נעימה, כל כך מרגיעה ובאותה נשימה מקצועית, רצינית, הלווי שלך לאורך הדרך,החל מהיום הפרונטלי הראשון , אחר כך בקורס אונליין, את איתי הכל עניין ובכל שאלה, בדרכך המדהימה! הרגשתי כאילו אנחנו באחת על אחת בזכות המסירות שלך,לא ויתרת לי על שום צעד ושלב - מדגיש לי כמה את מקצועית! רואים ומרגישים שאת עובדת מהלב, היה תענוג לספוג מזה כמה שאפשר ...
אנאל מרסיאנו
אנאל מרסיאנו
קורס מתקדמים
קרא עוד
קורס מטורף! את לומדת לעשות את זה בצורה סופר טיבעית ומקצועית... מקפיץ אותך בכמה רמות! ואת מגלה עולם שלם של מיכשור וחומרים ברמה אחרת. אחת ההחלטות היותר טובות שעשיתי.
אוולין רופוט
אוולין רופוט
קורס מתקדמים
קרא עוד
הרבה שאלו אותי על האקדמיה הזו, אז אני אשמח לספר בקצרה: ביוטי אנג'לס הינה אקדמיה מארה"ב עם סטנדרט וטכניקות העבודה מהגבוהות בעולם, עם מאסטרים מטורפים ברחי העולם וביניהם המאסטרית הסופר מוכשרת שלי שרציתי המון המון זמן ללמוד אצלה את הקורס מתקדמים, לירון כהן, אני הכי שמחה בעולם שבחרתי בה , תודה לך לירון היקרה על הידע והכלים שנתת לי, את לגמרי הבחירה הכי טובה שלי שעשיתי בשבילי.
דניאל ברזני
דניאל ברזני
קורס מתקדמים אונליין
קרא עוד
אשמח להמליץ לך ולשתף אותך שאחרי המון קורסים שעשיתי במשך 4 שנים, לפני שנה החלטיתי להירשם לקורס של לירון באונליין אז היה את הסגר וזה היה בדיוק הזמן לשבת על זה. אני מאוד מרוצה וסוף סוף מלאה בביטחון לעבוד. אני אוסיף שמאז שאני עובדת עם המוצרים של ביוטי אנג'לס אני מאוד מרוצה מהתוצאות ומההחלמות שזה לא פחות מהקורס עצמו. למדתי אונליין היה לי נוח וההסבר היה מצויין, נהנתי ללמוד בזמן שלי ולאחר מכן הייתי ביום מעשי אצל לירון. סיימתי את הקורס בחודש וחצי מרוב שהיה לי כיף ללמוד אצלה.
אתי
אתי
קורס מתחילות
קרא עוד
איזה התרגשות תקשיביייי את לא מבינה איך שימחת אותי!! ואני רוצה להגיד לך שאת מהממת!!! תודה רבה על הכל ואני מתכוונת להכל..ויש כל- כך הרבה.. על התמיכה, הפרגון, העידוד על ההודעות של "לא להירדם" שתדעי שזה כל פעם זה הרים אותי ונתן לי חשק להמשיך.. גם כשלא הייתי חייבת בכלל.. הקורס איתך היה הכי כיפי בעולם!! מעשיר ומעניין!! הטופ שבטופ!! ואין שמחה ומאושרת ממני שבחרתי בך, פשוט מושלמת!! כל עבודה שאת מעלה אני מתלהבת מחדש איך את עושה את זה הכי יפה וטבעי בעולם.. את המודל לחיקוי שלי!! מאחלת לך את כל הטוב בעולם בריאות, שמחה, נחת ופרנסה בשפע. אוהבת
עדי עטר
עדי עטר
קורס מתקדמים
קרא עוד
כל מי שמכיר אותי יודע שכל מה שקשור לעסק שלי אני אוהבת ללמוד עד הסוף! ואם צריך גם לקחת את אותו קורס אצל מאסטרים שונים. את האמת כמעט והתייאשתי הרגשתי שלא מלמדים אותי מספיק טוב, שהידע שרכשתי לא מספיק לי בשביל לעבוד על לקוחה שגם אם אני טובה במה שאני עושה עדיין משהו בפאזל הזה לא שלם לי מספיק! הכל זאת זה פנים ואני לא מהבחורות שיעשו ניסויים על לקוחות! עד שהכרתי את לירון כהן ובאמת שאין לי מילים לתאר, הידע שלה שהוא כל כך עצום היחס, הסבלנות, הכל ביחד הופך אותה למי שהיא. ולא סתם היא מאסטר לא סתם היא טובה במבה שהיא עושה! כי היא עובדת מהבטן היא עושה את זה מהלב ומהנשמה! יש לי את הביטחון המלא בתחום ואת הידע הנדרש לעבוד ולהצליח בתחום המיקרובליידינג והכל זה בזכותה! אז תודה לך על זה הכל בזכותך ומה שנשאר לי עכשיו זה להגיע לדרגה הרבה יותר גבוהה ..
ספיר נחום
ספיר נחום
קורס מתחילות
קרא עוד
קורס מושקע שלא משאיר יותר מידי שאלות וכמובן שחן ולירון המדהימות! יחס אישי וכל חשש או שאלה מקבלת תשובה מקצועית ומספקת. אני מגיעה בלי שום רקע הכי קטן לתוך העולם הזה ומרגישה שעשיתי את הבחירה הנכונה מבחינת הלימוד וגם המוצרים . תודה על הכל אוהבת המון.
ענת שגב סמרה
ענת שגב סמרה
קורס מתקדמים
קרא עוד
לירון היקרה! קודם אני חייבית להודות לך על כך שהגשמתי סוג של חלום בזכותך... נתת לי השראה וליווי במקצועיות שלך, למשהו שעד היום היה אצלי פאשן ותחביב, עכשיו באמת אני גאה ונרגשת לקחת את זה למקום של מקצועיות ועשייה! אין ספק שבחרתי בטובה ביותר ובאקדמיה המדהימה שלך - ביוטי אנג'לס!!! תודה מקרב לב.
Previous
הבא

להיות גראנד מאסטר הוא הכבוד הגבוה ביותר באקדמיה שלנו. גרנד מאסטר מוביל ומרחיב את עבודתו וכישורו בכל רחבי העולם. הם מציבים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר באקדמיה שלנו ובתעשיית האיפור הקבוע בעולם.

מאסטר היא אמן מיקרובליידינג שיכולה להעביר קורסים של אקדמיית ביוטי אנג’לס.

עוזרת מאסטר חייבת להיות גולד אנג’לס מנוסה, שעבודתה בולטת, כמו גם הטכניקה שהם מבצעים. עוזרת המאסטר היא משהי שהוכשרה במיוחד לתמוך ולעזור למאסטר במתן קורסים של האקדמיה.

תואר  Silver Angel  מייצג את הדרך המשמעותית שהתלמידה עוברת. הוא מוענק לתלמידות שסיימו בהצלחה את הקורס המתקדם של ביוטי אנג’לס, ומעיד על אומנים מיומנים הידועים באיכות יוצאת דופן בעבודתם. הכרה זו מבליטה את מומחיותם ומסירותם בתחום.

Open chat
ברוכים הבאים לייעוץ המקוון שלנו! אני כאן כדי לעזור לכם בכל שאלה או עניין. אל תהססו לפנות אלי - נשמח לסייע לכן!