מה יש בערכת הפריומים שאתם מקבלים בקורס המלא ?

בכל קורס מיקרובליידינג ושיידינג המלא מקבלים את ערכת הפריומיום שלנו לשתי הטכניקות הכוללת: 8 פיגמנטים (Blonde, Light Brown, Medium Brown, Dark Brown, Super Dark, Black Onyx, Yellow, Orange), חבילת מגבוניםAngel Care (15 יחידות בחבילה), קופסה אחת המכילה 18 שפורפרות 3 מ"ל של ג'ל אנג'ל טיפוח, קופסה של 50 להבים, 1 Multi-Tool, 3 קופסא של 10 כלים חד פעמיים שונים (1P, 2P, 4P), שבלונת לטקס עם ציורי גבות (מכיל את הצורה והמשיכות המתאימות לכל שלב), 2 עפרונות (1 שחור, 1 חום), קופסה של 30 סרגלי גבות, מספריים ופינצטה.

מה מקבלים בקורסים המתקדמים והקורס המשלים ?

בכל הקורסים המתקדמים והמשלימים מקבלים קיט מוצרים בסיסי הכולל: 3 פיגמנטים (Latina Light Brown, Latina Medium Brown, Latina Dark Brown), חבילת מגבונים Angel Care (15 יחידות בחבילה), קופסה אחת המכילה 18 שפורפרות 3 מ"ל של ג'ל אנג'ל טיפוח, 3 תיבות של 10 כלים חד פעמיים שונים (1P, 2P, 4P), שבלונת לטקס עם ציורי גבות (מכיל את הצורה המלאה וללא משיכות), 2 עפרונות (1 שחור, 1 חום), קופסה של 30 סרגלי גבות.

האם כל תלמיד יעבוד על מודליסטית?

כן, לכל תלמיד בקורס תהיה הזדמנות לעבוד על מודליסטית בליווי מלא של לירון.

היכן אוכל לראות רשימה מלאה של הקורסים שלנו?

https://lironcohen.co.il/product-category/%d7%a7%d7%95%d7%a8%d7%a1%d7%99%d7%9d/

איך נרשמים לקורסים שלנו?

ניתן לרכוש את הקרוסים שלנו דרך האתר או במוקד ההזמנות הטלפוני שלנו . ניתן למצוא אותם בסרגל הניווט הראשי; קטגוריית: קורסים > קורסים של ביוטי אנג'לס. כדי להירשם לאחד מהקורסים שלנו , עליך ליצור קשר עם האקדמיה שלנו. או שניתן  למלא את הטופס  בעמוד הקורס , או ליצור איתנו קשר בטלפון 03-699-69-60.

כמה אנשים משתתפים בקורס?

מספר המשתתפים המקסימלי הוא חמישה בשביל שכל תלמיד יקבל את היחס המגיע לו.

מה שעות הקורס?

בדרך כלל מ9:30 עד 17:30 תלוי בקצב הלמידה.

כיצד אוכל לרכוש מוצרים לאחר שאסיים את הקורס?

יש לנו חנות מקוונת בה תוכל לקנות את כל המוצרים שלנו .

כמה זמן לוקח לסיים את הקורס?

הכל תלוי בקצב הלמידה שלכם הקורס הוא למשך חצי שנה , וממוצע שתלמידים מסיימים הוא בין חודשיים -לשלושה.

כמה זמן עלי לצפות עד שאחזיר את כספי מעלות קורס ההסמכה?

בעוד שהתוצאות משתנות, תלמידים רבים מחזירים את השקעתם תוך 7 עד 12 טיפולים, תלוי בעלות החיוב בגין טיפול המיקרובליידינג שלכם. לפיכך התשובה לשאלה זו תלויה בכמה זמן לוקח לך להתחיל לחייב עבור מיקרובליידינג וזה יהיה תלוי בכמה שתתרגלו וכמה זמן ייקח לכם להתקדם ולשלוט בתוכנית שלנו.

כיצד אוכל לדעת מתי אני מוכנה לגבות כסף בגין מיקרובליידינג?

זה תלוי ברמת הביטחון שלך. ניתן לעשות כמה טיפולים בחינם כדי להתאמן ולבנות את הביטחון שלך ואז להתחיל לגבות תשלום. רוב התלמידים מוכנים תוך 1-3 חודשים.

מתי אהיה מוכנה לעבוד על אנשים?

לאחר שתשלימי את שלב 20 בהדרכה המקוונת של אפליקציית BeautyPro.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop