מה יש בערכת הפריומים שאתם מקבלים בקורס המלא ?

בכל קורס מיקרובליידינג ושיידינג המלא מקבלים את ערכת הפריומיום שלנו לשתי הטכניקות הכוללת: 8 פיגמנטים (Blonde, Light Brown, Medium Brown, Dark Brown, Super Dark, Black Onyx, Yellow, Orange), חבילת מגבוניםAngel Care (15 יחידות בחבילה), קופסה אחת המכילה 18 שפורפרות 3 מ"ל של ג'ל אנג'ל טיפוח, קופסה של 50 להבים, 1 Multi-Tool, 3 קופסא של 10 כלים חד פעמיים שונים (1P, 2P, 4P), שבלונת לטקס עם ציורי גבות (מכיל את הצורה והמשיכות המתאימות לכל שלב), 2 עפרונות (1 שחור, 1 חום), קופסה של 30 סרגלי גבות, מספריים ופינצטה.

מה מקבלים בקורסים המתקדמים והקורס המשלים ?

בכל הקורסים המתקדמים והמשלימים מקבלים קיט מוצרים בסיסי הכולל: 3 פיגמנטים (Latina Light Brown, Latina Medium Brown, Latina Dark Brown), חבילת מגבונים Angel Care (15 יחידות בחבילה), קופסה אחת המכילה 18 שפורפרות 3 מ"ל של ג'ל אנג'ל טיפוח, 3 תיבות של 10 כלים חד פעמיים שונים (1P, 2P, 4P), שבלונת לטקס עם ציורי גבות (מכיל את הצורה המלאה וללא משיכות), 2 עפרונות (1 שחור, 1 חום), קופסה של 30 סרגלי גבות.

האם כל תלמיד יעבוד על מודליסטית?

כן, לכל תלמיד בקורס תהיה הזדמנות לעבוד (עם המאסטר לירון ) על מודליסטית .

היכן אוכל לראות רשימה מלאה של הקורסים שלנו?

autyangel.pmco.co.il/product-category/קורסים/

איך נרשמים לקורסים שלנו?

ניתן לרכוש את הקרוסים שלנו דרך האתר א במוקד ההזמנות הטלפוני שלנו  האינטרנט שלנו. ניתן למצוא אותם בסרגל הניווט הראשי; קטגוריית: קורסים > קורסים מקוונים של ביוטי אנג'לס. כדי להירשם לאחד מהקורסים שלנו , עליך ליצור קשר עם האקדמיה שלנו. אתה יכול למלא את הטופס המהיר בעמוד הקורס בו אתה מעוניין, או ליצור איתנו קשר בטלפון 03-699-69-60.

כמה אנשים משתתפים בקורס?

מספר המשתתפים המקסימלי הוא 5 בשביל שכל תלמיד יקבל את היחס האישי והחם.

מה צריך להביא לקורס?

פשוט תבואו עם נעליים ובגדים נוחים, קוד לבוש: הכל שחור.

האם מוגשת ארוחת צהריים?

ארוחת הצהריים ניתנת בשני ימי הקורס.

מה שעות הקורס?

בדרך כלל מ9:30 עד 17:30 תלוי בקצב הלמידה.

כיצד אוכל לרכוש מוצרים לאחר שאסיים את הקורס?

יש לנו חנות מקוונת בה תוכל לקנות את כל מה שאתה צריך למיקרובליידינג.

כמה זמן לוקח לסיים את הקורס?

הכל תלוי בקצב הלמידה של התלמיד הקורס הוא למשך חצי שנה , וממוצע שתלמידים מסיימים הוא בין חודשיים -לשלושה.

כמה זמן לוקח לקבל את ההסמכה?

זה תלוי בכמה אתם מתאמנים. קיים שוני ביכולת הטבעית ובכישרון וכמה אתם מתאמנים. בלי קשר, כדי להשיג את התעודה המכובדת של  ביוטי אנג'לס  את צריכה לעבור 20 שלבים של מיקרובליידינג ושיידינג  על מנת לקבל את תעודת הסיום שלכם, וכבעלי תעודה זו אתם תוגדרו כאמן ביוטי אנג'לס , עם זאת בסיום שני ימי הסדנא תקבלו תעודת נוכחות בסדנא.

כמה זמן עלי לצפות עד שאחזיר את כספי מעלות קורס ההסמכה?

בעוד שהתוצאות משתנות, תלמידים רבים מחזירים את השקעתם תוך 7 עד 12 טיפולים, תלוי בעלות החיוב בגין טיפול המיקרובליידינג שלכם. לפיכך התשובה לשאלה זו תלויה בכמה זמן לוקח לך להתחיל לחייב עבור מיקרובליידינג וזה יהיה תלוי בכמה שתתרגלו וכמה זמן ייקח לכם להתקדם ולשלוט בתוכנית שלנו.

כיצד אוכל לדעת מתי אני מוכנה לגבות כסף בגין מיקרובליידינג?

זה תלוי ברמת הביטחון שלך. ניתן לעשות כמה טיפולים בחינם כדי להתאמן ולבנות את הביטחון שלך ואז להתחיל לגבות תשלום. רוב התלמידים מוכנים תוך 1-3 חודשים.

מתי אהיה מוכנה לעבוד על אנשים?

לאחר שתשלימי את שלב 16 בהדרכה המקוונת של אפליקציית BeautyPro.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop