אפליקציית Beauty Pro International

הורד את היישומים הניידים הרשמיים של Beauty Angels על ידי לחיצה על הקישורים למטה.

Beauty Pro App International היא האפשרות הטובה ביותר לחיזוק תהליך ההוראה של קורסים מקוונים שונים המתמחים בתעשיית היופי.

הוא נועד להיות פלטפורמת למידה עוצמתית המשפרת מיומנויות ותחרותיות.

הודות לפונקציונליות המעשית שלו, הוא נמנע מעלויות נסיעה וזמן ומאפשר לך להתאמן מתי ובכל מקום שתרצו, תמיד לקבל הדרכה מהמאסטר המיומן בתחום  שבחרת, התלמידים שולחים את עבודתם למאסטר שלהם כדי להיות מוסמכים עד שהם יצליחו להסמיך את כל הרמות ולהיות מוסמך וכך להיות אמן ביוטי אנג'לס

BeautyPro App International מקלה על תהליך הלמידה של הסטודנטים ומציעה אישורים מסוגים שונים, באמצעותה מועשרת חווית הקורס והתלמיד משפר את הלמידה, באמצעות סרטונים מקצועיים מפורטים ביותר וייעוץ מותאם אישית.

בעזרת יישום זה תוכלו:
במקרה של השתתפות בקורס בכיתה, תוכל לראות שוב את חומר הקורס.
אם מדובר בקורס מקוון, תוכל לקבל את אותה גישה למידע כמו בקורס פרונטלי, שניהם בהמלצה של המאסטר של Beauty Angels International.

מדריך להורדה וחיבור האפליקציה

אפליקציית Beauty Pro Symmetry

אפליקציית Beauty Pro Symmetry מיועדת לשימוש של אמני מיקרובליידינג ומיקרופיגמנטציה.

יישום זה משמש בצורה קלה מאוד, הוא דורש רק 6 צעדים פשוטים ליצירת קווים סימטריים לחלוטין.

שלב 1: פתחו את היישום.
כדי לפתוח את היישום עליך ללחוץ על BeautyPro Symmetry App International בתצוגת המכשיר שהורדת אליו.

שלב 2: יישרו את פני הלקוח על המסך.
הדבר הראשון שיש לעשות הוא למקם את מסך הטלפון בצורה אופקית ולמסגר את הפנים באמצעות שני הקווים האופקיים, למקם אותם על הקשתות העליונות של הגבות (נקודה 2), והקו האנכי המרכזי ממקם אותו על הקו אנכי בעבר. זממו למרכז גשר האף.

שלב 3: צלמו את התמונה.
לאחר שהפנים מרוכזים כפי שמוצג בשלב 2, צלמו את התמונה עם הכפתור הממוקם במרכז ובצד ימין של המסך

שלב 4: שימוש בפונקציה .
מיד לאחר צילום התמונה תופיע התמונה החדשה שצולמה עם 4 קווים אופקיים בצבע שחור ועוד אחד לבן, ניתן לכוונן ולהקפיא את השורות הללו באמצעות הפעלת הפונקציה "רשת", תוך נגיעה בכפתור בשם זה.

שלב 5: התאמת הקווים האנכיים.
באותו אופן ניתן לכוונן את הקווים האנכיים של , קווים אלה מורכבים מקו מרכזי של אדום ושני צדדים אחרים של צבע שחור, המיקום של שני קווים אלה תלוי ישירות במיקום הקו האנכי האדום, קו אמצעי זה אנו ממקמים אותו על קו האמצע של גשר האף שסומן בעבר, ועם הקווים השחורים מגדירים את ההפרדה בין ראשית הגבות.

שלב 6: התאם רמה וזום.
במידת הצורך, ניתן לכוונן את התמונה שצולמה בשתי דרכים, אחת מהן היא על ידי סיבוב שלה לכוונון רמת התמונה, החלקה מעלה או מטה של ​​בקרת הכוונון הממוקמת בצד ימין של המסך, ואחרת כדי להגביר אותה 2 אצבעות.

שלב 7: לאחר שהקווים ימוקמו כראוי בנקודות שהוזכרו, נוכל לשמור את התמונה בסליל הצילום של המכשיר שלנו (טלפון, טאבלט וכו '…) על ידי לחיצה על כפתור "שמור" או אם תרצו מחק את התמונה שצולמה ולקחת תמונה חדשה עליך ללחוץ על כפתור "BACK" כדי להתחיל מחדש.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop